Współpraca z UNDER ARMOUR

Tym razem mam przyjemność poinformować Was o rozpoczęciu współpracy z amerykańską marką Under Armour, która jest producentem odzieży technicznej. Za oceanem produkty UA są bardzo popularne, a w Polsce pomimo tego, że obecne na rynku od 2009 roku to ciągle pozostają w cieniu. Niewątpliwie zasługują jednak na uwagę. 

„Under Armour to amerykańska marka sportowej odzieży technicznej nowej generacji. Twórcą Under Armour był Kevin Plank, zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, którego sportowe doświadczenia doprowadziły do stworzenia t-shirtu idealnego. Stworzył materiał który nawet po długim czasie gry pozostawał suchy i lekki. Założeniem każdego produktu Under Armour jest uczynić sportowców lepszymi („To make athlets better”) i pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki w wybranej dyscyplinie sportu.

Kevin Plank
Under Armour powstała w 1996 roku w babcinym garażu, a dziś ma własne laboratoria badawcze, w których materiały do produkcji odzieży są doskonalone z sezonu na sezon. W USA Under Armour to druga najszybciej rozwijająca się spółka na amerykańskiej giełdzie.

Under Armour to nie marka mody sportowej. Zamiast oferować odzież „dla każdego”, Under Armour skupia się na produkcji tylko i wyłącznie technicznie zaawansowanej odzieży z wyraźnym przeznaczeniem do uprawiania sportu.
W 2009 roku marka Under Armour pojawia się w Polsce.

Współpraca ta cieszy mnie tym bardziej, że jak wiecie niedawno nawiązałem podobną współprace z polską marką STOOR, będziemy więc mieli okazję do porównania naszych rodzimych produktów z tymi zza Oceanu.

Oznacza to, że możecie się spodziewać dużej dawki testów Under Armour oraz informacji na temat ich produktów 🙂 Na pierwszy ogień poszły szorty kompresyjne HeatGear Core Short. HeatGear to kolekcja przeznaczona na ciepłe dni – jak podaje producent, powyżej 13*C – ale ja już dzisiaj w nich biegałem… w końcu trochę słońca się pokazało. Po pierwszym biegu ciężko powiedzieć coś konkretnego, ale w oczy z pewnością rzuca się ciekawy design wszystkich produktów Under Armour 😉

Recenzja już wkrótce 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s