Wspólny trening z Heavy Runs Light i Kadencją 180

Podczas jednego ze wspólnych treningów zaświtał nam pomysł zorganizowania warsztatów biegania naturalnego. Fajnie byłoby się spotkać i razem pobiegać… naturalnie, rzecz jasna 🙂 Nie wszystko da się wystarczająco dobrze opisać na blogu czy pokazać na zdjęciu. Odpowiednie obuwie też wszystkiego za nas nie załatwi. Najlepszym sposobem na doskonalenie jest wspólny trening – wymiana doświadczeń, sugestii i pomysłów. Niekiedy drobna uwaga może okazać się przełomowa. Dlatego chcemy się z Wami spotkać!
Gdzie? Na początek Opole, które jest nam dobrze znane. Skoro Was zapraszamy, to chcemy mieć dopieszczony program, w którym oprócz biegania znajdą się jeszcze inne ciekawe elementy – bo bieganie naturalne to nie tylko bieganie 😉 Dlatego chcemy pierwsze spotkanie zorganizować na znanym nam gruncie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to jedziemy dalej – Wrocław, Katowice… gdzie Wy, tam i my.
Kiedy? Pierwsze spotkanie, w Opolu, planujemy zorganizować pod koniec sierpnia albo zaraz na początku września. Obaj oprócz biegania mamy również kocioł innych spraw, dlatego dzisiaj jeszcze nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty.
Co będziemy robić? Biegać naturalnie! Biegać w butach, biegać boso, ćwiczyć stopy, ćwiczyć inne istotne partie mięśni. Co jeszcze? Będziemy dzielić się doświadczeniem, dawać wskazówki, słuchać sugestii.

Dla kogo? Dla wszystkich! Zapraszamy zarówno zagorzałych minimalistów jak i początkujących oraz ciekawskich, którzy chcą po prostu zobaczyć o co biega 😉 Warsztaty są całkowicie darmowe i wszyscy jesteście mile widziani!

Krótki zwiastun tego, co planujemy znajdziecie w poniższym filmiku, jednak na warsztatach główny nacisk położony będzie na bieganie, a ćwiczenia potraktujemy jako uzupełnienie treningu.

Co o tym myślicie? Przyszlibyście na takie warsztaty?

6 myśli na temat “Wspólny trening z Heavy Runs Light i Kadencją 180

  1. W takim razie ZAPRASZAMY 🙂 W sobotę biegamy w Opolu na Bolko. Zaczynamy już o 8:00 – razem ze Stowarzyszeniem Bieg Opolski, ale na pewno będziemy się tam jeszcze dłużej kręcić i szukać „ciekawskich” biegaczy. Na wypadek gdyby ktoś miał problemy ze znalezieniem nas podaję swój nr telefonu: 695 936 156

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s