Książki do wygrania!!!

Oto ruszamy z kolejnym konkursem na Heavy Runs Light! Być może zauważyliście, że ostatnimi czasy pojawiło się parę recenzji książek, a wkrótce możecie spodziewać się kolejnych. Dlatego też tym razem do wygrania będą właśnie książki.

Co więcej, tym razem mamy aż dwie nagrody, wygrywają więc dwie osoby. Miejsce pierwsze to „Urodzeni Biegacze” Christophera McDougall, a druga wylosowana osoba otrzymuje „Ukrytą Siłę” Richa Rolla.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy za pomocą poniższej aplikacji konkursowej dokończyć zdanie „Bieganie naturalne to…” Komentarz dodajecie normalnie – pod postem – a później klikacie +1 w aplikacji, aby brać udział w losowaniu 🙂

Pamiętajcie, nie oceniam odpowiedzi! Zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania, dlatego ważne jest, aby odpowiedzi udzielać poprzez aplikację – umożliwi mi to łatwe przeprowadzenie losowania, a Wy będziecie mogli zostawić swój kontakt (mail) bez obaw, że wpadnie w niepowołane ręce.

a Rafflecopter giveaway

Konkurs organizuję wspólnie z Wydawnictwem Galaktyka oraz sklepem Kadencja 180 (właściwie to powinienem powiedzieć po prostu, że Galaktyka i K180 są sponsorami konkursu), gdzie książki te można kupić.

I tak oto kolejny konkurs dobiegł końca 🙂 Wiem, że pojawiły się jakieś problemy z „oddawaniem głosów”, ale wszystkie osoby, które zostawiły komentarz w tym poście zostały przeze mnie dodane do systemu (każdy miał jeden los) i znamy już zwycięzców!

1. miejsce i książka „Urodzeni Biegacze” wędruje do Jarka Pełczyńskiego
2. miejsce i „Ukryta Siła” Richa Rolla idzie do Anity
Gatuluję!!!
Reklamy

27 myśli na temat “Książki do wygrania!!!

  1. Pamiętajcie proszę, aby kliknąć „+1” na górze, w aplikacji konkursowej. Jeżeli będą jakieś osoby, które tego nie zrobiły to i tak wprowadzę je jakoś do systemu, ale jeżeli sami to zrobicie (a przy okazji zostawicie jakieś namiary do siebie) to bardzo ułatwi to wylosowanie zwycięzców 😉

    Wiem, wiem… Są pewnie jakieś lepsze aplikacje i sposoby przeprowadzania konkursów, ale jestem noga w tych kwestiach 😛

  2. Bieganie naturalne to sposób na osiągnięcie sukcesu, przekraczanie granic możliwości poprzez maksymalne wykorzystanie odbicia oraz skuteczna profilaktyka zdrowotna, której celem jest zapobieganie powstawania kontuzji i urazów..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s