Sesja Mobium Speed

czyli Puma postapokaliptycznie

Parę tygodni temu zapakowałem do torby buty Puma Mobium Speed, wziąłem aparat fotograficzny i wybrałem się w niesamowite miejsce, jakim jest opuszczony szpital w Raciborzu. Ten przerażający budynek, który mógłby stanowić scenerię dla niejednego horroru znajduje się w samym centrum miasta, otoczony przez park, kamienice i centrum handlowe.

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami efektami tamtego wypadu i jednocześnie dać przedsmak recenzji Mobium Speed, której możecie spodziewać się już za kilka dni.

Puma Mobium Speed

Ziejące pustką korytarze, łuszcząca się farba na ścianach, wypatroszone gabinety i sale – wszystko to tworzy unikatową, postapokaliptyczną atmosferę. Pod butami głośno chrupią odłamki szkła z rozbitych okien i gablot. Ma się wrażenie, że świat za murami naprawdę przestał istnieć, a każdy dźwięk budzi lekki strach i podejrzliwość.

Korytarze z otwartymi na oścież drzwiami wydają się nie mieć końca. Powoli zaglądam do kolejnych pomieszczenie, spodziewając się chyba zobaczyć duchy grające w karty. Wszędzie jednak pustka i tylko cienie przeszłości.

Opuszczony szpital wciąga coraz głębiej w labirynt pomieszczeń. Ma w sobie coś fascynującego, ale jednocześnie przytłaczającego i mam ochotę już stamtąd uciec. Jeszcze jeden kąt, jedno przejście i korytarz prowadzący donikąd. Wychodzę… z ulgą. Zostawiam wielki ceglany budynek za betonowym płotem, ale jego widok ciągle budzi dziwne, nieprzyjemne emocje, kiedy go mijam.

Reklamy

3 myśli na temat “Sesja Mobium Speed

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s