O mnie

Zacznijmy od nazwy. Dlaczego Heavy Runs  Light?

Co prawda nie jestem heavy, czyli ciężki, ale od kiedy pamiętam zawsze używałem w Internecie nicku HeavyPaul, który wziął się od mojego zamiłowania do ciężkiego brzmienia.

Dlaczego runs to chyba oczywiste 😉

A light dlatego, że lubię biegać naturalnie – boso albo w sandałach, a to kojarzy mi się z lekkością.

Po co założyłem bloga i o czym będzie można na nim poczytać? Biegam już od jakiegoś czasu i obserwuję z pewnym dystansem biegowy „światek”. Mam na jego temat różne przemyślenia, którymi chciałbym się podzielić. Jestem biegaczem przeciętnym, który zazwyczaj lokuje się w szeroko pojętym środku stawki. Raz bliżej czoła, a raz bliżej końca. Dlatego nie mam zamiaru rozpisywać się zbytnio na tematy czysto techniczne, związane z treningiem. Mam wrażenie, że i tak jest już tego za dużo w Internecie i nikomu do niczego moje trzy grosze potrzebne nie są. Chociaż pewnie zupełnie tej tematyki uniknąć się nie da – w szczególności treningu pod kątem właśnie biegania naturalnego. Chciałbym też podzielić się swoimi przemyśleniami i obserwacjami na nasz (biegaczy) temat oraz na tematy okołobiegowe.

Równie ważnym, jeżeli nie ważniejszym, elementem bloga są recenzje różnego sprzętu mniej lub bardziej minimalistycznego, o których więcej w zakładce „Recenzje” 🙂

Zapraszam również na mój profil na Facebooku Heavy Runs Light, gdzie oprócz aktualizacji z bloga znajdziecie sporą dawkę informacji pochodzących z różnych źródeł. Z pewnością pojawi się wiele konkretów i odniesień do ciekawych artykułów oraz bieżących informacji z testów.

Jeżeli macie jakieś pytania albo sugestie to zapraszam do kontaktu: pawel.ignac@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s